Увагу соціально уразливим верствам населення

24 Липня 2015 Друкувати цю новину

12472220 липня в Житомирському інформаційно-консультаційному центрі  відбулося засідання круглого столу на тему: «Правові питання працевлаштування учасників АТО, ВПО, осіб з інвалідністю». На захід були запрошені представники Управління Держпраці у Житомирській області, обласного відділення Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю, ринкоутворюючих підприємств регіону.

Під час проведення круглого столу фахівці центру ознайомили присутніх зі станом ринку праці м.Житомира та району. Були обговорені переваги комплексного підходу в наданні послуг населенню та роботодавцям в рамках ІКЦ, а також правові питання працевлаштування учасників АТО, ВПО, осіб з інвалідністю. Представники роботодавців обмінялись досвідом  роботи з даною категорією працівників.

Значну увагу приділили питанню об’єднання зусиль з метою працевлаштування пошукачів роботи, особливо тих, які потребують додаткових соціальних гарантій.

Всі присутні запевнили, що в умовах сьогодення велику увагу приділяють працевлаштуванню саме соціально уразливих верств населення.

Житомирський обласний центр зайнятості

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.