УВАГА! ТЕРМІНОВО ПОТРІБНА ВАША ДОПОМОГА!

8 Серпня 2014 Друкувати цю новину

УВАГА!  ТЕРМІНОВО ПОТРІБНА ВАША ДОПОМОГА!Вже 10 діб працівники секретаріату Національної Асамблеї осіб з інвалідністю України займаються пошуком тимчасового помешкання в м. Києві для родини переселенців із Луганська Чечи Любов Михайлівни та її сина Олега (1976 р.н.). Олег є інвалідом 1 групи по зору з дитинства, хворий на цукровий діабет, а також потребує 2-3 рази на тиждень проходження процедури гемодіалізу.

З проханням надати допомогу у поселенні в м. Києві та інших областях, де можна отримувати процедуру гемодіалізу, НАІУ звернулася на Урядову «Гарячу лінію», координаційні штаби, які займаються питанням тимчасових переселенців м. Києва, Київської, Вінницької та Дніпропетровської областей, Міністерства охорони здоров’я, Міністерства соціальної політики, чисельних громадських організацій. На жаль, жодної пропозиції щодо проживання нам не надали. Однак у Міністерстві охорони здоров’я нас запевнили, що Олег зможе отримувати безкоштовно у Київській міській клінічній лікарні № 3 (вул. Петра Запорожця) все необхідне лікування. В цій лікарні вже 2 тижні перебуває родина.

Також в цій лікарні процедуру гемодіалізу проходить Олександра Євтухова (34 роки), мешканка Луганської області. Вона разом зі своєю 8-ми річною донькою Оленкою находиться в Києві.

Тому, звертаємось до небайдужих киян, керівників міських готелів, гуртожитків, костелів, інших закладів, які можуть надати притулок на безоплатній основі цим родинам.

Контактний телефон: (044) 279-61-82, 279-61-74, (066) 508-69-49 - Національна Асамблея осіб з інвалідністю України.

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.