Увага представників ЗМІ! Відкриття Медіа-школи «Другий подих»

Увага представників ЗМІ! Відкриття Медіа-школи «Другий подих»
29 Січня 2020
Друкувати цю новину

Унікальна новина! Національний комітет спорту осіб з інвалідністю України, Національна Асамблея людей з інвалідністю України спільно з Київським національним університетом ім. Т. Шевченка (а власне Інститутом журналістики КНУ ім. Т. Шевченка) започатковує МЕДІА-ШКОЛУ «Другий подих» для екс-спортсменів (паралімпійців та дефлімпійців) та людей з інвалідністю.

Медіа-школа «Другий подих» надасть реальний шанс екс-спортсменам-паралімпійцям/дефлімпійцям залишатися і далі у спорті, але вже в ролі журналіста: розповідати широкій аудиторії всі тонкощі тренувань і виступів наших спортсменів, створюючи інформаційні випуски, коментуючи змагання і чемпіонати, будучи автором власного відеоблогу. Окрім екс-спортсменів в медіа-школі навчатимуться люди з інвалідністю, які хочуть відкрити в собі нові таланти та наповнити своє життя іншими сенсами.

Відкриття медіа-школи відбудеться завтра, 30 січня, о 14:00 в Інституті журналістики КНУ ім. Т. Шевченка, вул Ю. Іллєнка, 36/1, 3 поверх, зала Вченої ради.

У відкритті візьмуть участь:

➡Валерій Сушкевич – Уповноважений Президента України з прав людей з інвалідністю;
➡Володимир Бугров – професор, проректор з науково-педагогічної роботи Київського національного університету імені Тараса Шевченка;
➡Володимир Різун – професор, директор Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка;
➡викладачі Медіа-школи “Другий подих”;
➡представники громадянського суспільства;
➡студентство.

Акредитація для представників засобів масової інформації обов’язкова! Тел. для акредитації – 0937711064.

  Категорія: