USAID_гуманітарна допомога

USAID_гуманітарна допомога
13 Квітня 2023
Друкувати цю новину

Основна діяльність проєкту стартувала для Національної Асамблеї людей з інвалідністю України на початку січня цього року і з перших днів спостерігається інтерес людей з інвалідністю до його заходів: правової «гарячої лінії», освітніх онлайн-заходів; більше людей, ніж очікувалося, звернулися до офісів проєкту, щоб вирішити свої потреби та проблеми. У нас вже є кілька позитивних історій, якими ми ділимося на наших сайтах, але зараз ми хотіли б торкнутися гуманітарної допомоги.

Позитивним досягненням проєкту ми вважаємо те, що фахівці НАІУ знайшли можливість надання гуманітарної допомоги (продуктові набори та засоби особистої гігієни) через Сертифікати на отримання товарів у торговій мережі «АТБ-МАРКЕТ». Можливо, хтось скаже, що це не успіх, але людям з інвалідністю отримувати сформовані продуктові та гігієнічні набори зачасто незручно (наприклад, через логістику), а іноді й не дуже корисно: допомога начебто є, але вона не є індивідуалізованою і не задовольняє конкретні потреби кожної людини. У нашому випадку інша ситуація: коли кейс-менеджери отримували інформацію від людей, які до них зверталися, про необхідні їм товари чи предмети гігієни, вони робили замовлення в проєктному офісі НАІУ.

«Висловлюю вдячність міжнародним партнерам проєкту, а також працівникам Національної Асамблеї людей з інвалідністю України за надану можливість придбати продукти харчування за Сертифікатом. Як людина зі значно зниженими життєвими функціями, я вважаю це оптимальною формою допомоги – придбати необхідний асортимент товарів, необхідної кількості та якості, у зручний для мене час, у найближчому супермаркеті. Приємно також, що є усвідомлення: я не покинутий у цей важкий час – я член організації, спільноти, суспільства – тому маю відповідальність і зобов’язання докладати своїх зусиль для побудови гармонійних стосунків між людьми, громадян нашої країни. Успіхів усім».

  Проєкт триває, і завдяки його можливостям ще багато людей з інвалідністю, вразливих категорій зможуть скористатися різними послугами проєкту.

******

Створення цього матеріалу стало можливим завдяки щедрій підтримці американського народу за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках проєкту «Покращення реабілітаційних послуг у системах охорони здоров’я», який реалізується у рамках угоди про співпрацю № 7200AA18CA00032, що фінансується від 28 вересня 2018 року, і реалізується JSI Research & Training Institute Inc та Momentum Wheels for Humanity.   Зміст є відповідальністю Національної Асамблеї людей з інвалідністю України (НАІУ) і не обов’язково відображає точку зору USAID чи уряду США. НАІУ є субпартнером Momentum Wheels for Humanity.