Уряд затвердив критерії, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності у сфері міського електричного транспорту (трамвай, тролейбус)

12 Червня 2019 Друкувати цю новину

Уряд затвердив критерії, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності у сфері міського електричного транспорту (трамвай, тролейбус). Також визначено періодичність проведення планових заходів державного нагляду (контролю) Державною службою України з безпеки на транспорті.

Прийняте рішення забезпечить можливість ефективно і прозоро здійснювати планові заходи державного нагляду (контролю) за діяльністю суб’єктів господарювання у зазначеній сфері.

Постановою Кабінету Міністрів України від 5 червня 2019 р. № 475 встановлено, що перелічені нижче причини впливають на збільшення кількості та періодичності перевірок суб’єктів господарювання, що займаються перевезення пасажирів електричним транспортом (скоро таке буде і по автотранспорту):

-          відсутність на маршруті рухомого складу міського електричного транспорту (трамвай, тролейбус), який відповідає вимогам законодавства щодо доступності до нього осіб з інвалідністю

-          невідповідність рухомого складу міського електричного транспорту (трамвай, тролейбус) вимогам законодавства щодо доступності до нього осіб з інвалідністю

-          зупинка рухомого складу міського електричного транспорту (трамвай, тролейбус) не в установленому місці або на відстані від краю проїзної частини дороги, що не дає змоги зайти/вийти особі з інвалідністю та іншим маломобільним групам населення до/з рухомого складу міського електричного транспорту, у тому числі скористатися відкидною апареллю рухомого складу міського електричного транспорту (трамвай, тролейбус)

-          ненадання водієм допомоги під час висадки/посадки особи з інвалідністю з/до рухомого складу міського електричного транспорту (трамвай, тролейбус).
  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.