Уряд удосконалив механізм виплати грошових компенсацій на транспортне обслуговування особам та дітям з інвалідністю, які мають право на забезпечення автомобілями

1 Квітня 2021 Друкувати цю новину

Урядом удосконалено механізм виплати грошових компенсацій на бензин, ремонт, технічне обслуговування автомобілів та на транспортне обслуговування особам та дітям з інвалідністю, які мають право на забезпечення автомобілями.

На засіданні Уряду 31 березня 2021 року удосконалено Порядок виплати грошових компенсацій на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів та на транспортне обслуговування, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 14 лютого 2007 року № 228, зокрема, в частині забезпечення сервісного підходу та максимальної доступності для осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які мають право на забезпечення автомобілями.

Також рішенням Уряду cпрощено процедуру подання документів для отримання грошових компенсацій; введено в дію електронний кабінет особи з інвалідністю, дитини з інвалідністю; забезпечено електронне ведення особових справ осіб з інвалідністю в Централізованому банку даних з проблем інвалідності.

НАІУ взято активну участь в опрацюванні зазначеного підзаконного нормативного акту шляхом активного обговорення із регіональними представниками громадських об'єднань людей з інвалідністю - членами та партнерами НАІУ. Всі надані пропозиції в робочому порядку було враховано розробником.

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар