Уряд удосконалив механізм придбання спеціально обладнаних автомобілів для перевезення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату

13 Червня 2019 Друкувати цю новину

12 червня 2019 року Уряд на своєму засіданні ухвалив постанову Кабінету Міністрів України „Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для придбання спеціально обладнаних автомобілів для перевезення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату”.

Постановою передбачено включення до переліку потенційних одержувачів спеціально обладнаних автомобілів для забезпечення перевезення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату державних центрів комплексної реабілітації осіб (дітей) з інвалідністю, що належать до сфери управління Мінсоцполітики, та розширення переліку виконавчих органів міських рад, міст з чисельністю населення до 50 тис. осіб, що можуть отримувати спеціально обладнані автомобілі.

 Це рішення прийняте з метою забезпечення державних соціальних гарантій, передбачених для осіб з інвалідністю, шляхом удосконалення механізму забезпечення осіб з інвалідністю автотранспортом в Україні, а також підвищення ефективності використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою ,,Заходи із соціальної, трудової та професійної реабілітації осіб з інвалідністю”, на виконання вимог законів України „Про реабілітацію осіб з інвалідністю в Україні”, „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, „Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, ветеранів Національної поліції і деяких інших осіб та їх соціальний захист”, „Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні”, „Про гуманітарну допомогу”, „Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення осіб з інвалідністю автомобілями”, постанови Кабінету Міністрів України від 19 липня 2006 р. № 999 „Про затвердження Порядку забезпечення осіб з інвалідністю автомобілями”, Бюджетного кодексу України.

Урядовий портал

  Категорія:
написати коментар

4 коментарі

 1. Марія Ястремська
  Червень 13, 12:14 #1 Марія Ястремська

  дуже погано та несправедливо, що у законі виключено міста обласного значення як потенційні отримувачі спееціалізованого транспорту. Чи в них немає людей з інвалідністю???Це дискриміінація!

  Reply to this comment
 2. Nicholai Petrovic Filonenko
  Червень 13, 12:27 #2 Nicholai Petrovic Filonenko

  Дякую Я надіюся що є в нас в ємільчинському районі з’явиться соціальне таксі нам дуже потрібно таке таксі для людей на візках.

  Reply to this comment
 3. Діма Сокол
  Червень 13, 19:07 #3 Діма Сокол

  Кюби краще гроші дали для осіб з інвалідністю щоб можна було купити автомобіль

  Reply to this comment
 4. Svitlana Patra
  Червень 14, 11:23 #4 Svitlana Patra

  Не всі люди з інвалідністю можуть водити авто. Та навіть, якщо це авто водитиме хтось із родичів – то бувають випадки, що саме у потрібний момент родича не відпускають з роботи чи він з інших поважних причин не зможе допомогти. Та і особисте життя ніхто не скасовував, скажу чесно.
  На мою думку, держава повинна допомагати людям з інвалідністю там, де ніяк не можуть допомогти родичі чи друзі. Транспортне забезпечення – якраз той випадок. Транспортну проблему треба вирішувати системно.

  Reply to this comment

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.