Урочисте вручення дипломів

18 Липня 2014 Друкувати цю новину

Урочисте вручення дипломівУ Луцькому інституті розвитку людини Університету «Україна» відбулося урочисте вручення дипломів випускникам факультету соціально-рекреаційних технологій та реабілітації.

Всі сили, знання і професіоналізм професорсько-викладацького складу інституту спрямовані на те, аби його випускники були найкращими - високопрофесійними фахівцями своєї справи, майбутньою українською елітою.

Директор інституту Віктор Чижик виступив з вітальним словом та нагородив кращих випускників: хто відмінно навчався, брав активну участь в суспільному житті інституту, мав значні здобутки в спорті, художній самодіяльності, науковій роботі. У своїй промові директор відзначив, що Луцький інститут розвитку людини є ініціатором багатьох плідних починань та звершень. За цим стоїть величезна клопітка праця усього колективу, які протягом цих років дали освіту тисячам молодих людей, які тепер є висококваліфікованими спеціалістами і будівничими нашої молодої держави.

Випускників інституту з їх святом прийшли привітати багато гостей, серед яких була і заступник директора Волинського обласного відділення Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю Галина Кулічук. Відділення Фонду співпрацює з навчальним закладом з 2003 року. За цей час вже десятки осіб з інвалідністю отримали відповідну освіту за кошти Фонду і змогли зайняти достойне місце в сучасному світі. Музичний супровід, щирі привітання почесних гостей, виступи випускників минулих років - все це супроводжувало урочисте вручення дипломів. Зустріч була переповнена радістю, гарним настроєм, які створили організатори свята.

Фонд соціального захисту осіб з інвалідністю

  Новина має такі "мітки":
  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.