Уповноважений Президента з прав людей з інвалідністю В. Сушкевич: «Категорично вважаю, що одним із пріоритетних напрямків співпраці з німецьким Дойче Баном (Deutsche Bahn AG) повинна бути інклюзія у сервісі»

by Наталія | 28 Січня 2020 13:16

На минулому тижні відбулась робоча нарада за участі Уповноваженого Президента України з прав людей з інвалідністю, представників Національної Асамблеї людей з інвалідністю України, представників керівництва Укрзалізниці, виробників ТЗР та ЗМІ щодо вироблення стратегії забезпечення доступності інфраструктури Укрзалізниці для маломобільних пасажирів.

На нараді розглядались питання доступності залізничних вокзальних комплексів, станцій; налагодження роботи служб супроводу; забезпечення вокзалів піднімальними пристроями з метою підвищення безпеки маломобільних пасажирів під час посадки/висадки до/з вагонів.

Source URL: https://naiu.org.ua/upovnovazhenyj-prezydenta-z-prav-lyudej-z-invalidnistyu-v-sushkevych-kategorychno-vvazhayu-shho-odnym-iz-priorytetnyh-napryamkiv-spivpratsi-z-nimetskym-dojche-banom-deutsche-bahn-ag-povynna-buty-inkl/