Укрзалізниця продовжує соціальну акцію з безкоштовного перевезення дітей-сиріт та дітей-осіб з інвалідністю

30 Квітня 2013 Друкувати цю новину

У І кварталі 2013 року залізниці України перевезли 575,591 тис. дітей-сиріт, дітей-осіб з інвалідністю та дітей, що залишилися без батьківського піклування. Із них, можливістю безкоштовно подорожувати залізницею скористалися 21,640 тис. дітей-сиріт (у І кварталі 2012 р. – 6,472 тис.), 21,554 тис. дітей-осіб з інвалідністю (у 2012 році – 2,055 тис.) та 102,1 тис. дітей загиблих шахтарів, військовослужбовців та залізничників (у 2012 р. – 0,029 тис.)

Дана акція діє з 2000 року та розповсюджується на загальні та плацкартні вагони нічних поїздів, вагони 2-3 класу Регіональних поїздів, Регіональний Експрес та Інтерсіті у внутрішньому сполученні та приміські поїзди. Цією послугою можуть скористатися діти до 16 років у межах України, що належать до дітей-сиріт та дітей, що залишилися без батьківської опіки, дітей-осіб з інвалідністю усіх категорій, дітей військовослужбовців та працівників правоохоронних органів, які загинули під час виконання службових обов'язків, дітей загиблих шахтарів та залізничників.

Рішенням Ради залізниць дана акція розповсюджується на плацкартні вагони швидкісних поїздів внутрішнього сполучення (серед них вагони 2-3 класу швидкісних, прискорених і електро- та дизель-поїздів підвищеного комфорту) та приміські поїзди.

Урядовий портал

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.