Українські волейболістки вирвали “золото” чемпіонату Європи у фінальній грі з Росією

19 Листопада 2015 Друкувати цю новину

Яскраву перемогу тільки що отримали українські волейболістки на чемпіонаті Європи з волейболу сидячи: з рахунком 3:2 наші спортсменки вибороли золоту нагороду в останньому, п'ятому, сеті фінальної гри та завоювали паралімпійську ліцензію на Ігри в Ріо!

Звичайно, коли йдеться про перемогу, то думається - все ж так просто!.. Проте, ціна цього "золота" - надзвичайно важка і в такій самій мірі важлива. До неї україночки йшли впродовж всього чемпіонату Європи, що проходив з 7 по 15 листопада у цікавому словенському місті Подчетртек.

12240465_910842385674332_1724857697314717909_o.jpg

Нашим дівчаткам вдалось обіграти команди Угорщини, Фінляндії у своїй підгрупі, та у четвертьфіналі - обіграти команду Нідерландів... Непроста гра була і з командою Росії, в ній наші спортсменки програли з рахунком 3:0... Тому ця фінальна гра з росіянками була такою напруженою і важливою, адже вона була не лише за титул чемпіонів Європи, але й за отримання паралімпійської ліцензії. Не дивно, що у всіх, хто дивився онлайн-трансляцію, емоції зашкалювали.

Дозволимо собі процитувати повідомлення президента Національного паралімпійського комітету України Валерія Сушкевича, яке він одразу по завершенню гри залишив на своїй сторінці у фейсбук: "Надзвичайне термінове переможне повідомлення! УРААААААА!!!!!!!!!! Ура! На чемпіонаті Європи з волейболу сидячи національна збірна команда з паралімпійського волейболу - наші дівчатка-волейболісточки - у надзвичайно напруженій і хвилюючій боротьбі вирвали "золото" у п'ятому (!) сеті в команди Росії у фіналі чемпіонату Європи, ставши чемпіонками Європи. Надзвичайна перемога! Феноменальна перемога! Європа вболівала за нас! Наші дівчатка-паралімпійки здобули важливу ліцензію на Паралімпіаду в Ріо! Динаміка гри: перший сет: 1:0 на користь україночок, другий - 2:0 в нашу користь, і раптом - програш у третьому та четвертому сетах (2:1 та 2:2 відповідно...) П'ятий раунд: українки перемогли! Рідні мої!!! Слава українським паралімпійцям! Слава українським дівчатам! Слава Україні!!!"

За команду традиційно вболівали офіційні спонсори Національного комітету спорту осіб з інвалідністю України - компанія Воля та Ощадний банк України.

Прес-служба НКСІУ

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.