Українські стрілки-паралімпійці стали першими на кубкові світу з кульової стрільби

30 Березня 2018

Василь КовальчукНаціональна паралімпійська збірна команда з кульової стрільби стала першою за загальною кількістю нагород та другою за «золотом» серед 41 країни-учасниці кубку світу з кульової стрільби серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, що пройшов у м. Аль-Айн, ОАЕ з 18 по 28 березня 2018 року. У доробку українських паралімпійців 15 високих нагород: 4 золоті, 3 срібні та 8 бронзових медалей. Команда поступилась по золоту лише 1 медаллю збірній Китаю та стала другою на цьому кубкові за кількістю золотих нагород та першою – за загальною кількістю медалей!

З 18 по 28 березня 2018 року в місті Аль-Айн, ОАЕ пройшов вже традиційний, щорічний кубок світу Міжнародного паралімпійського комітету з кульової стрільби, який став цього року передостаннім етапом, під час яких спортсмени мають змогу виконати мінімальні кваліфікаційні стандарти (МКС) для можливості участі в чемпіонаті світу 2018 року, який проходитиме в травні в м. Чеонгджу, Південна Корея. Змагання зібрали більше 200 спортсменів з 41 країни світу. Збірна команда України, у складі 12 спортсменів, виступила вдало на цьому турнірі, посівши друге загальнокомандне місце (за якістю медалей) та перше місце за кількістю нагород.

Особливо необхідно відзначити «золотий» доробок наступних спортсменів в індивідуальних дисциплінах:

• Щетнік Ірина (стрільба з пневматичної гвинтівки стоячи R2), яка також встановила новий рекорд світу за результатами фіналів у цій вправі (248,5);
  • Ковальчук Василь (стрільба з малокаліберної гвинтівки лежачи – R9);
  • Денисюк Олексій (стрільба з пневматичного пістолета – Р5).

Наразі спортсмени вже готуються до травневих стартів на чемпіонаті світу. Ми ж бажаємо успіху нашим славним паралімпійським стрілкам та з нетерпінням очікуємо на виступ національної паралімпійської збірної команди України на чемпіонаті світу з кульової стрільби.