Українські спортсмени вибороли 84 ліцензії на участь в Паралімпійських іграх – міністр

12 Лютого 2020
Друкувати цю новину

Володимир БородянськийУкраїнській спортсмени з інвалідністю вибороли 84 ліцензії на участь в Паралімпійських іграх. Загалом спортсмени з інвалідністю планують вибороти 174 ліцензії. Про це заявив під час засідання організаційного комітету з підготовки та участі спортсменів України в Іграх ХХХІІ Олімпіади та ХVІ Паралімпійських іграх 2020 року в Токіо глава міністерства молоді, культури та спорту Володимир Бородянський, передає кореспондент УНН.

"На участь у Паралімпійських іграх спортсмени з інвалідністю вибороли 84 ліцензії, планують вибороти 174", - сказав Бородянський.

Також він додав, що з 1 березня на 30% буде збільшено нормативне харчування для спортсменів, які готуються до Олімпіади та Параолімпійських ігор у 2020 році. Окрім того створена робоча група щодо вирішення тактичних та стратегічних питань щодо спортивної медицини.

Нагадаємо, у жовтні 2019 року парламентарі ухвалили постанову про підготовку національних збірних до участі в Олімпійських і Параолімпійських іграх наступного року.

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар