Українські парастрілки: 4 медалі та перше місце кубку світу

22 Березня 2021
Друкувати цю новину

Україна впевнено лідирує на кубкові світу з кульової стрільби, що проходить у  місті Аль-Айн, ОАЕ.  До трьох золотих медалей першого дня кубку світу українці додали ще й срібну.  Станом на 19 березня національна паралімпійська збірна вже другий день поспіль очолює змагальну таблицю кубку.

У другий змагальний день комплект медалей спортсмени виборювали у вправі R9 (стрільба з малокаліберної гвинтівки на 50 метрів лежачи, клас SH2, змішана дисципліна). Ковальчук Василь впевнено тримав першість в фіналі, однак на останніх пострілах поступився зовсім небагато спортсмену з ОАЕ. Таким чином, він додав “срібло” до скарбнички збірної команди України. Також у фіналі цієї вправи Плакущий Віталій посів п’яте місце.

Нагадаємо, що цей кубок світу зібрав близько 120 спортсменів з 24 країн світу, та проводиться за безпрецедентних заходів безпеки, що включають не тільки проживання команд окремо одна від одної на території закритого готельного комплексу, з неможливістю сполучення з зовнішнім світом (окрім як виїзду на тренування та змагання), але й ПЛР тестування кожні 48 годин перебування в ОАЕ та заходи з запобігання поширенню COVID-19 на стрільбищі.

Від збірної команди України участь у світовому стрілецькому кубку беруть 10 спортсменів, 7 з яких вже здобули кваліфікаційні ліцензії для НПК України на Ігри Токіо 2020.

Спортсмени змагатимуться до 24 березня в кінно-стрілецькому та гольф-клубі “Аль-Айн”, (Equestrian, Shooting & Golf Club,) – у тому самому тирі, який прийме наступний чемпіонат світу в 2022 році.

Змагання транслюватимуться наживо на фейсбук-сторінці Національного паралімпійського комітету України: https://www.facebook.com/NationalSportsCommitteeOfTheDisabledOfUkraine/

Дивимось та вболіваємо за нашу стрілецьку команду!!! Слідкуйте за оновленнями (як тільки буде трансляція – вона атоматично з’явиться на нашій сторінці)!