Українські паралімпійці вибороли 4 нагороди у лижних перегонах. Попереду – біатлон!

24 Березня 2021

Національна паралімпійська збірна з лижних перегонів та біатлону сьогодні, 23 березня, підбила підсумок у змаганнях з лижних перегонів на кубку світу з лижних перегонів, що з 19 по 26 березня триває у фінському Вуокатті. У доробку українців –  4 медалі, серед яких 3 срібні та 1 бронзова. Крім того, за підсумками сезону етапів кубку світу з лижних перегонів Ляшенко Людмила стала першою та отримала “кубок”, а  Кононова Олександра стала третьою.

Срібні медалі вибороли:

• Радь Тарас (клас сидячі)  – спринт, вільним стилем;
  • Батенкова-Бауман Юлія (клас стоячі) –гонка на довгій дистанції, вільним стилем
  • Ляшенко Людмила (клас стоячі)   – спринт, вільним стилем. У доробку Людмили ще й бронзова медаль на довгій дистанції вільним стилем

Трішки не щастить на цьому фінському етапі кубку світу національній збірній, яка так напружено бореться за найкращий український результат. Проте, ще маємо надію, що омріяне «золото» – попереду. Адже вже післязавтра, 25 березня національна збірна розпочне змагання з біатлону, що триватимуть два дні.

У цьому кубку світу беруть участь спортсмени з 17 країн світу. Україну представляють на цьому важливому міжнародному спортивному форумі 19 спортсменів, у тім числі – 5 гайдів.

Тримаємо кулачки за наших паралімпійців та бажаємо їм тільки перемог!

Фото – VuokattiSport / Heidi Lehikoinen (Instagram: @uokattisport / @ fiiliksiajahetkia)

#Paralympic#ParalympicTeamUkraine#NordicSkiing#Biathlon#ЛижніПерегони#Біатлон#Паралімпіада2022#ВідПхьончхануДоПекіну#BestTeam