Українські паралімпійці стали першими на кубкові світу з лижних перегонів та біатлону в Кореї

16 Березня 2017

15 березня, у прикінцевий день змагань кубку світу, який проходив з 10 по 15 березня на майбутніх олімпійських та паралімпійських спортивних аренах Південної Кореї – 2018, українським паралімпійцям вдалось поставити яскраву крапку, виборовши у біатлоні, середня дистанція, – 1 золоту, 2 срібні та 3 бронзові медалі і, знову ж таки – один із подіумів кубку світу вкотре став українським! До речі, за всі дні змагань кубку світу – 4 п’єдестали були у виконанні українських паралімпійців. Загалом у нашої команди 34 високі нагороди, серед яких 9 золотих, 11 срібних та 14 бронзових медалей та перше місце у світі.

Традиційно, вже вп’яте, золоту нагороду виборола Кононова Олександра у категорії жінки, стоячи (23:17.5), очоливши український п’єдестал у знову ж таки, в традиційному виконанні українських дівчаток. Другою стала Ляшенко Людмила (23:50.2.), третьою –  Батенкова-Бауман Юлія (24:28.4).

У чоловіків в цій же категорії другим став Рептюх Ігор (26:49.5), третім – Вовчинський Григорій (27:00.0).

Шишкова Оксана з гайдом Івановим Володимиром стали третіми (25:59.0).

Справжній український результат на кубкові світу-2017 в Південній Кореї:

Найкращою спортсменкою від України на цьому кубкові світу стала Кононова Олександра, котра виборола 5 золотих медалей. Олександра –  не тільки лідер національної паралімпійської збірної команди України, але й цього кубку світу.

Шишкова Оксана  – 1 золота, 1 срібна та 3 бронзові медалі.

В Уткіна Юрія та Вовчинського Григорія – по 1 золотій та 2-м бронзовим нагородам.

Суярко Дмитро – 1 золота медаль.

У Рептюха Ігоря, Ляшенко Людмили та Батенкової-Бауман Юлії – по 2 срібній та 1 бронзовій нагородам.

Прилуцька Ольга – 2 срібні медалі.

У Ковалевського Анатолія та Решетинського Ярослава – по 1 срібній нагороді.

Буй Ірина – 2 бронзові медалі.

У Радя Тараса та Рубановської Наталі – по 1 бронзовій нагороді.

2

Цей кубок світу, в якому взяли участь 17 країн світу, у тім числі – національна паралімпійська збірна команда України, яка стала справжнім лідером змагань цього кубку світу, є одним із етапів зимового паралімпійського міжсезоння.

Вже через 3 дні стартуватиме наступний етап кубку світу з лижних перегонів та біатлону, що пройде в Японії, в м. Сапоро, і в якому виступить у тім же складі (26 спортсменів, включаючи 8 гайдів) національна паралімпійська збірна команда. Побажаємо удачі нашим спортсменам та ще активніше вболіваймо за них!