Українські паралімпійці перетнули екватор чемпіонату світу з лижних перегонів та біатлону першими

22 Лютого 2019 Друкувати цю новину

Українські паралімпійці перетнули екватор чемпіонату світу з лижних перегонів та біатлону першими

У четвертий день чемпіонату світу з лижних перегонів та біатлону, що проходить у канадському місті Принс Джордж, скарбничка національної паралімпійської збірної команди України поповнилася 8 медалями у біатлоні (спринт), 2 з яких - золоті, 4 срібні та 2 бронзові медалі! Загалом, у підсумку 4-х змагальних днів чемпіонату світу у доробку українських паралімпійців - 27 високих нагород, серед яких 5 золотих, 12 срібних та 10 бронзових та стійка перша позиція у світі! 

Так, з самого ранку Тарас Радь (ураження опорно-рухового апарату, клас сидячі) виборов у гонці золоту нагороду, надавши цим стрімкий темп команді! Одразу ж не забарилась і золота перемога Людмили Ляшенко (ураження опорно-рухового апарату, клас стоячі), котра з одним промахом все ж змогла відстояти своє лідерство у гонці. А її співкомандниця Олександра Кононова (ураження опорно-рухового апарату, клас стоячі) перетнула фінішну лінію другою та принесла команді срібну нагороду!

Українські паралімпійці перетнули екватор чемпіонату світу з лижних перегонів та біатлону першими

Григорій Вовчинський (ураження опорно-рухового апарату, клас стоячі), Дмитро Суярко (порушення зору) та Оксана Шишкова (порушення зору) також здобули срібні нагороди.

"Бронзовий постріл" сьогодні був у Капустей Андріани (порушення зору) та Ковалевського Анатолія (порушення зору).

Вітаємо наших медалістів! А ми усі наживо продовжуємо сьогодні дивитись чемпіонат світу (п'ятий день змагань) з лижних перегонів та біатлону (on-line трансляція на фейсбук сторінці Національного комітету спорту осіб з інвалідністю України -facebook.com) і вболівати разом з офіційним технологічним діджітал-партнером Національного комітету спорту осіб з інвалідністю України - компанією lifecell та офіційним спонсором Національного комітету спорту осіб з інвалідністю України компанією ВОЛЯ за національну паралімпійську збірну команду України!

Прес-служба НКСІУ

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.