Українські гардемарини на візках привезли 6 високих нагород з кубка світу-2016

17 Лютого 2016
Друкувати цю новину

До Дня Святого Валентина національна паралімпійська збірна команда України з фехтування на візках зробила справжній подарунок своїй улюбленій державі: на кубкові світу з фехтування на візках, що з 10 по 14 лютого 2016 року проходив з у м.Егер, Угорщина, українські гардемарини на візках вибороли 3 золоті, 1 срібну та 2 бронзові медалі.

Справжнім фаворитом в команді українців став Дацко Антон, котрий завоював 2 найвищі медалі кубку світу: золоту нагороду в рапірі (категорія В) та золоту нагороду в шаблі (категорія В).

Золоту медаль серед жінок виборола також Позняк Тетяна (шабля, категорія В).

У Морквич Наталі у шаблі (категорія А) – срібна нагорода, Бреус Євгенія та Демчук Андрій поклали в скарбничку національної паралімпійської збірної команди з фехтування на візках 2 бронзові медалі у шаблі (категорія А).

Яскраво відфехтувала за вихід в четвірку чоловіча шпажна команда: потужний, вселяючий великі надії бій з бразильцями, сильний поєдинок за вихід у фінал з французами, в якому українцям все ж прийшлось поступитись суперникам, боротьба третє місце з італійцями…

Загалом у змаганнях, які були мегаважливими перед Ріо-2016, взяли участь майже 160 спортсменів з 24 країн світу. Україну яскраво представили 9 фехтувальників на візках.