Національна Асамблея людей з інвалідністю України вітає Україну та нашу національну дефлімпійську команду України з переможним виступом на Літніх Дефлімпійських іграх, які зараз проходять в Бразилії: 110 медалей, перше загальнокомандне місце! Слава Україні!

12 Травня 2022
Друкувати цю новину

Дефлімпіада-2021 добігає кінця… І це дуже тут відчувається, адже багато перемог вже позаду, багато команд завершили і завершують свої виступи. Та національна дефлімпійська збірна команда України, попри те, що вже багато медалей завойовано, бореться у кожному виді спорті за перемогу! Тільки за сьогодні, 11 травня, Україна виборола 7 високих нагород, серед яких – 1 золота, 1 срібна та 5 бронзових медалей. А загалом  – 110 медалей, з яких – 48 золотих, 30 срібних та 32 бронзові! І звісно – перше місце на цих Літніх Дефлімпійських іграх!

Першою медаллю сьогодні була неймовірна бронзова нагорода бадмінтонного дуету  – Губаньова Богдана-Черноморова Софія (м.Київ та Миколаївська обл.відповідно). Це перша нагорода у бадмінтоні за всі роки виступу України в Дефлімпійських іграх! Цікаво, що однією із володарок цієї бронзи стала наймолодша спортсменка збірної – 15-річна Софійка, яка вписала своє ім’я в історію українського спорту. Саме цією медаллю і закінчився виступ нашої збірної з бадмінтону, і ця медаль по праву важить як золота для усіх нас.

Досить вдало виступили спортсмени з греко-римської боротьби, завоювавши 3 високі нагороди та, по суті, завершивши змагання у цьому виді спорту:

  • Ященко Роман –  золота медаль (вагова категорія 82кг) (м.Київ)
  • Бутенко Віталій –  бронзова медаль (вагова категорія 60кг) (м.Київ)
  • Косов Андрій –  бронзова медаль ( вагова категорія 97кг) (Миколаївська обл.)

Вже 13 травня розпочнуться змагання із вільної боротьби, отож продовжимо свої вболівання за збірну!

У кульової стрільби сьогодні 1 бронзова нагорода у вправі малокаліберна гвинтівка 50 м ( 3 позиції)  – Костик Олександр (Кіровоградська обл.) став володарем почесної «бронзи». Наразі у доробку українських дефстрілків – 10  нагород. Завтра  – прикінцевий день у кульовій стрільбі на Дефлімпіаді-2021.

Теніс настільний сьогодні підвів змагальну риску 2 високими нагородами. А загалом тенісна команда України – на першому місці серед інших країн-учасниць з 10 медалями.

Сьогодні ж переможницями стали

  • Завіновська Карина– срібна медаль (м.Київ)
  • Будник Роксолана  – бронзова медаль (м.Київ)

У пляжному волейболі без змін: українці (команди Україна1 та Україна 2) перемогли команди Німеччини та Австрії з однаковісінькими рахунками 2:0.

Волейбол (чоловіки) перемогли команду Франції з рахунком  3:0 та вийшли у фінал за 1 місце проти Туреччини.

Баскетбол (чоловіки) – Україна перемогла команду Венесуели  з рахунком 82:72.

На жаль, жіноча команда з волейболу сьогодні програла у півфіналі команді Італії. 13 травня гра за 3 місце.

Завтра з самого ранку нас чекає півфінал із футболу Україна-Туреччина, продовжаться змагання у пляжному волейболі (жінки, півфінали), у спортивному у орієнтуванні, кульовій стрільбі та легкій атлетиці.

Прес-служба Національного комітету спорту осіб з інвалідністю України

 

Ми вітаємо переможців! Вітаємо нашу дефлімпійську збірну команду України з прекрасним, переможним виступом на Дефлімпіаді-2021. Хлопці і дівчата, уся Україна пишається вами-наші  герої!

Чекаємо вас на рідній землі.

Наша підтримка – Ваша перемога!

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар