Українські спортсмени повернулися з XVIII зимових Дефлімпійських ігор з вісьмома медалями

7 Квітня 2015 Друкувати цю новину

6 квітня в Україну повернулася національна дефлімпійська команда, яка брала участь у  XVIII зимових Дефлімпійських Іграх (Ханти-Мансійськ, Росія), що проходили з 28 березня по 5 квітня.

IMG_1500

У підсумку XVIII зимових Дефлімпійських ігор національна дефлімпійська збірна команда України у складі всього 20-ти спортсменів та змагаючись майже з 450 дефлімпійцями з 27 країн світу, попри все утрималась у десятці найсильніших світу за кількістю золотих нагород та стала четвертою за загальною кількістю медалей.

Найкращим із лижників за підсумками змагань став Андрій Андріїшин, який завоював чотири  срібні нагороди: срібло в скіатлоні (10+10 км), в естафеті (3х10 км), в командному спринті та масовому старті (15 км).

IMG_1506

 "Я знаю, що нашій команді було досить складно виступати на цих змаганнях, зважаючи на події в Україні. Ми дуже пишаємося вами та вашими результатом – найкращим за всю історію участі української команди у Дефлімпійських іграх, та вашою мужньою поведінкою під час змагань", - сказав Міністр молоді та спорту Ігор Жданов, вітаючи спортсменів під час урочистої зустрічі. Як відомо, під час відкриття Ігор, українська команда утрималася від участі в урочистостях, а під час нагороджень спортсмени закривали медалі рукою, і таким чином демонстрували свою незгоду з військовими діями Росії на Сході України.

Президент Національного комітету спорту осіб з інвалідністю України Валерій Сушкевич подякував Ігорю Жданову особисто та Мінмолодьспорту за всебічну підтримку команди під час підготовки до змагань та самої Дефлімпіади.

Міністерство молоді та спорту України

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.