Українські паралімпійці – другі в Європі в легкій атлетиці!

27 Серпня 2014

В останній день чемпіонату Європи, що проходив з 18 по 23 серпня в м. Суонсі, Великобританія,  та об’єднав своїм змагальним духом 550 атлетів з 37 країн Європи, чомусь пригадується Лондон-2012 та слова Романа Павлика: «Ми сильні, ми переможемо!». Так, ми сильні!  І сьогодні це вкотре довела національна паралімпійська збірна з легкої атлетики, вирвавши таку потужну перемогу: складом із 34 атлетів здолала більш чисельну команду Великобританії – володарку сьогоднішніх змагань. Що ж, що тут казати: Україна стала другою після вдвоє більшої команди Росії з надзвичайно яскравим результатом: 17 золотих, 8 срібних та 18 бронзових медалей та 2 рекорди Європи. Третє місце у команди Великобританії. Причому, другу позицію українцям вдалось вибороти ще до обіду, а потім утримати її до кінця дня. Тільки за сьогодні, у День українського Прапора, нашій команді вдалось підняти українське знамено аж 4 рази, і вибороти 3 золотих та 1 бронзову медаль. Ми знали, ми вірили у Вас, наші герої! Достойна перемога та подарунок України до Дня її Незалежності!

Золоті вирішальні нагороди сьогодні вибороли Сеник Микита – стрибок в довжину (третє золото спортсмена на цьому чемпіонаті), Ясевич Вікторія – штовхання ядра, Ібрагімов Дмитро – метання диска (друга золота нагорода спортсмена на цьому чемпіонаті Європи).

Бронзову нагороду виборов Жабняк Микола – штовхання ядра.

Найкращими в українській команді стали Ботурчук Оксана та Сеник Микита: обоє завоювали по 3 золоті нагороди! А у Ботурчук Оксани та Стецюк Світлани – по одному рекорду Європи.

Наші герої:

1. Ботурчук Оксана – 3 золоті нагороди: біг на дистанції 400 м,  біг на дистанції 100м; біг на дистанції 200 м та рекорд Європи
  2. Сеник Микита  – 3 золоті нагороди:  біг на дистанції 100м, біг на дистанції 200 м, стрибок в довжину
  3. Ібрагімов Дмитро – 2 золоті нагороди: у штовханні ядра, у метанні диска
  4. Дорошенко Олександр – золота нагороду у штовханні ядра; срібна у метанні списа;
  5. Онуфрієнко Андрій – золота нагорода зі стрибка в довжину, 2 бронзові медалі – у бігові на дистанції 400 м, на дистанції 200 м;
  6. Алексєєнко Олександр – золота нагорода у штовханні ядра, бронзова нагорода у метанні списа;
  7. Павлик Роман – золота нагорода у стрибках в довжину, бронзова нагорода у бігові на дистанції 200м
  8. Жабняк Микола – золота нагорода у метанні диска; бронзова – у штовханні ядра.
  9. Катишев Руслан  – золота нагорода зі стрибка в довжину
  10. Мисик Анастасія – золота нагорода у штовханні ядра;
  11. Помазан Марія – золота нагорода у штовханні ядра,
  12. Ясевич Вікторія – золота нагорода у штовханні ядра,
  13. Стецюк Світлана – 2 срібні медалі: у метанні списа,  метання диска та один рекорд Європи,
  14. Царук Юрій – 2 срібні медалі: біг на дистанції 200 м, біг на дистанції 100м
  15. Стрижак Інна – срібна нагорода зі стрибка в довжину, бронзова – біг на дистанції 400 м,
  16. Андріїшина Вікторія – срібна медаль у бігові на дистанції 200м, бронза – біг на дистанції 100 м
  17. Солянкін Максим – срібна медаль у метанні списа;
  18. Мальчик Алла – срібна медаль у штовханні ядра,
  19. Микитіна Світлана – 2 бронзові медалі: у бігові на дистанції 200м, у бігові на 100м,