Ухвалено законопроєкт, який реабілітує поранених учасників АТО

24 Липня 2014 Друкувати цю новину

Ухвалено законопроєкт, який реабілітує поранених учасників АТОВерховна Рада ухвалила закон (№4331) про реабілітацію учасників антитерористичної операції на Сході України.

На включенні до порядку денного та ухваленні даного закону Голова Комітету у справах пенсіонерів, ветеранів та осіб з інвалідністю Валерій Сушкевич (фракція "Батьківщина").

Проєкт Закону про внесення змін до статті 4 Закону України "Про реабілітацію осіб з інвалідністю в Україні" передбачає забезпечення виробами медичного призначення, технічними та іншими засобами реабілітації постраждалих учасників антитерористичної операції.

За словами Сушкевича, "до профільного комітету ВР надійшли звернення від Міністерства оборони, Міністерства соціальної політики і наших бійців, які лежать в госпіталях і лікарнях, які без рук, без ніг, з перебитим хребтом, з незрячими очима - ці люди, які, захищаючи рідну українську землю, постраждали і віддали найдорожче, що у них є, це і життя, і здоров'я".

Голова комітету зазначив, що закон дозволить забезпечити постраждалих під час АТО громадян засобами реабілітації, протезування, лікування, засобами медичного призначення до того, як вони будуть визначені людини з інвалідністюми,"а це певний час, це певні процедури, це певні навантаження на рідних і близьких".

5 канал

  Новина має такі "мітки":
  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар