Удосконалено роботу МСЕК зі встановлення причинного зв’язку інвалідності із участю в антитерористичній операції

Удосконалено роботу МСЕК зі встановлення причинного зв’язку інвалідності із участю в антитерористичній операції
2 Вересня 2016
Друкувати цю новину

Удосконалено роботу МСЕК зі встановлення причинного зв'язку інвалідності із участю в антитерористичній операції31 серпня Кабінет Міністрів вніс зміни до своєї постанови від 3 грудня 2009 р. №1317, які дозволять удосконалити роботу МСЕК щодо встановлення причинного зв’язку інвалідності із участю в антитерористичній операції.

Як роз’яснили у Мінсоцполітики, до Міністерства надходять численні звернення від учасників антитерористичної операції, які отримали інвалідність внаслідок поранення, контузії або каліцтва, одержаних під час безпосередньої участі в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, стосовно того, що у довідці МСЕК причиною їхньої інвалідності названо загальне захворювання без зазначення причинного зв’язку із участю в антитерористичній операції.

З метою урегулювання цього питання – саме щодо встановлення причинного зв’язку інвалідності із участю в антитерористичній операції – Мінсоцполітики розробило проєкт акта, яким вносяться зміни до положень, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2009 р. № 1317.

У Мінсоцполітики переконані, що прийняття Урядом зазначеного рішення дасть змогу зняти соціальну напруженість у суспільстві серед учасників антитерористичної операції, які стали людини з інвалідністюми, та надасть можливість отримати статус людини з інвалідністю війни особам, визначеним пунктами 11-14 статті 7 Закону України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”. Зокрема, йдеться про волонтерів, добровольців та працівників підприємств, які брали участь в антитерористичній операції.

Мінсоцполітики

  Категорія: