Удосконалення та розвиток! Взаємодія інститутів громадянського суспільства – важлива складова їх участі у процесі прийняття рішень!

Удосконалення та розвиток! Взаємодія інститутів громадянського суспільства – важлива складова  їх участі у процесі прийняття рішень!
4 Жовтня 2022
Друкувати цю новину

Представниками Національної Асамблеї людей з інвалідністю України (НАІУ) 29-30 вересня 2022 року взято участь у заході, який проводився в рамках реалізації проєкту  SafeWomenHUB, впровадженим    Міжнародним Благодійним фондом «Українська фундація громадського здоров’я» в партнерстві зі Структурою ООН з питань гендерної рівності та ООН Жінки в Україні за фінансової підтримки Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги ООН (WPHF).

Метою проведення серії вебінарів було підвищити спроможності організацій громадянського суспільства, які зокрема працюють в сфері підтримки жінок та дівчат, в тому числі з інвалідністю, для зменшення  ризиків гендерно-зумовленого насильства (ГЗН), протидії та допомоги тим, хто   його пережив.

Участь у заході взяло понад 40 представниць різноманітних організацій, в тому числі і організацій громадянського суспільства. Учасники отримали інформацію про розширені можливості онлайн-консультування в умовах війни та організацію надання якісних послуг психосоціальної допомоги на прикладі команди. Також було надано алгоритм першої допомоги та перенаправлень для постраждалих від ГЗН.

Представниця НАІУ у своєму виступі також наголосила про важливість проведення подібних заходів, особливо під час війни, в частині інформування жінок та дівчат, зокрема з інвалідністю, про можливості отримання психологічної та соціальної допомоги та її доступність. Коротко ознайомила учасників з діяльністю організації, зазначила, що один з багатьох проєктів, що реалізується НАІУ, також підтримується Жіночим фондом миру та гуманітарної допомоги ООН (WPHF). Наприкінці виступу поінформувала про новий нещодавно створений інформаційний ресурс, якім також можуть скористатися жінки та дівчата для отримання корисної та змістовної інформації.

НАГАДУЄМО:

https://dopomoha-info.org.ua/ Новий ресурс, який ми створили для того, щоби зібрати всю інформацію про повномасштабну війну в Україні, максимально адаптовану до потреб людей з інвалідністю, в тому числі жінок з інвалідністю, жінок, які виховують дітей з інвалідністю та людей старшого віку. Інформація і для тих, хто знаходиться в Україні, і для тих, хто виїхав за кордон через повномасштабну війну.

Telegram: https://t.me/dopomohaInfo

Водночас було запропоновано збудувати мережу партнерських організацій для взаємодії, взаємодопомоги та перенаправленні тих, хто цього потребує, до необхідних ресурсів.

Платформа SafeWomenHUB – це безоплатні та конфіденційні онлайн-консультації  психологів та соціальних працівників для жінок та дівчат, які постраждали від війни, у тому числі з питань сексуального, гендерно зумовленого та домашнього насильства.

ПЛАТФОРМА  SafeWomenHUB працює на базі

Telegram: SafeWomenHUB https://t.me/safewomenhub

Facebook: https://www.facebook.com/Safewomenhub

Instagram: https://instagram.com/safewomanhub

 

  Категорія: