Участь НАІУ в реалізації міжнародних проєктів

26 Листопада 2021
Друкувати цю новину

22 листопада 2021 року представниками ГС ВГО «Національна Асамблея людей з інвалідністю» взято участь у черговій робочий зустрічі з учасниками-партнерами міжнародного Проєкта DISENEX+East, яка відбулася в режимі відеоконференції.

На заході учасниками з різних країн світу обговорювалися питання щодо підготовки та організації проведення зйомок мотивуючих роликів на тему «Соціальне підприємництво людей з інвалідністю», рамочні сценарії та інші організаційні питання щодо реалізації зазначеного Проєкту, якій фінансується Європейським союзом.

НАІУ представлено презентацію на тему «Законодавство України про соціальне підприємництво, державні гарантії та підтримку приватних підприємців з інвалідністю, громадські організації та підприємства людей з інвалідністю».

Також всіма учасниками проєкту представлено короткий звіт щодо роботи з підсумковими таблицями за результатами моніторингу сайтів (з метою створення бази даних існуючих безкоштовних навчальних програм і курсів стосовно розвитку соціального підприємництва серед людей з інвалідністю, враховуючи їх доступність) для подальшого розміщення їх на сайті проєкту.

Інформацію розміщено в рамках реалізації  Міжнародного проєкту DISENEX+East!

РОБОТА ТРИВАЄ!

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар