Участь НАІУ у процесах прийняття рішень!

Участь НАІУ у процесах прийняття рішень!
1 Вересня 2022
Друкувати цю новину

На засіданні робочої групи з питань розроблення державних будівельних норм щодо проєктування та будівництва будинків і споруд закладів охорони здоров’я Науково-технічної ради Міністерства розвитку громад і територій України був представлений проєкт Концепції («Дорожньої карти») формування нормативної бази проєктування та будівництва споруд і комплексів закладів охорони здоров’я.

За результатами розгляду зазначеного проєкту Національною Асамблеєю людей з інвалідністю України (НАІУ) надано свої пропозиції, пов’язані із врахуванням вимог Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю, ратифікованої Верховною Радою України у 2009 році, яка взяла на себе зобов’язання по її виконанню.

Наголосили на тому, що Концепція потребує доопрацювання (посилення) в питаннях вирішення проблем доступності закладів охорони здоров’я та послуг, які надаються для маломобільних груп населення. на необхідності забезпечення життєдіяльності, а також функціонування лікарень під час надзвичайних станів, зокрема перегляду алгоритму роботи закладів охорони здоров’я.

Також запропонували доповнити Концепцію додатковими пунктами, пов’язаними із захистом прав та законних інтересів людей з інвалідністю.

Сподіваємося, що надані пропозиції НАІУ,  яка  об’єднує більше 120 громадських організацій осіб з інвалідністю з багатьох регіонів України, будуть почуті та враховані!

Робота триває!

  Категорія: