У Запорізькій області 2016 рік оголошено Роком дітей з особливими потребами

13 Січня 2016 Друкувати цю новину

У Запорізькій області 2016 рік оголошено Роком дітей з особливими потребамиУ Запорізькій області проживає майже 6,5 тисячі дітей з інвалідністю та особливими потребами, для яких працюють 16 спеціальних шкіл-інтернатів, у чотирьох ЗНЗ відкрито дев’ять класів з інклюзивним навчанням.

За підсумками цієї роботи з нового навчального року передбачено розпочати перепідготовку педагогічних кадрів для роботи з дітьми з особливими освітніми потребами в умовах класу чи групи в дошкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладах; запровадити навчальні тренінги, семінари для педагогів області щодо роботи з аутичними дітьми дошкільного та шкільного віку; налагодити співпрацю з науковими працівниками Інституту спеціальної педагогіки НАПН України, Запорізького педагогічного коледжу для спільної підготовки та перепідготовки педагогів області для роботи з дітьми з особливими потребами.

Інформує прес-служба департаменту освіти і науки Запорізької ОДА

ПедПреса

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.