У Заліщиках планують створити центр денного перебування для дітей-осіб з інвалідністю

12 Березня 2013 Друкувати цю новину

У Заліщиках планують створити центр денного перебування для дітей-осіб з інвалідністюПро це йшлося під час бесіди голови облдержадміністрації Валентина Хоптяна із керівництвом Заліщицького району та Заліщицького обласного комунального дитячого санаторію.

Керівник області наголосив, що однією із нових соціальних ініціатив, які нещодавно оприлюднив Президент України Віктор Янукович, є створення таких стаціонарів, для дітей з особливими потребами, де б батьки могли залишати дитину-людини з інвалідністю на час, поки вини перебуватимуть на роботі.

При цьому в таких центрах нагляд за дітьми здійснюватимуть не лише вихователі-педагоги, алей кваліфіковані медики та реабілітологи.

У Заліщицькому обласному комунальному дитячому санаторії є всі умови для створення центру денного перебування дітей-осіб з інвалідністю, то ж керівництво району та установи працюватимуть над реалізацією цього задуму.

Новини Ternopol

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.