У закладах охорони здоров’я області проведено «День відкритих дверей» до Всеукраїнського дня боротьби з захворюваннями на рак молочної залози

by Наталія | 8 Листопада 2018 11:34

У закладах охорони здоров’я області проведено «День відкритих дверей» до Всеукраїнського дня боротьби з захворюваннями на рак молочної залозиСпеціалісти вже підвели підсумки проведених в закладах охорони здоров’я області та безпосередньо обласному онкологічному диспансері «Днів відкритих дверей» до Всеукраїнського дня боротьби з захворюваннями на рак молочної залози.

З метою раннього виявлення захворювань молочної залози лише за один день проконсультовано 11146 жінок.

У ході проведення консультативних оглядів лікарів, інструментальних та лабораторних досліджень виявлено: рак молочної залози у 9 жінок, у 52 жінок - підозра на рак молочної залози, з передпухлинними захворюваннями молочної залози 530 осіб.

Проведено 691 ультразвукове дослідження молочних залоз, 77 мамографічних досліджень, 355 цитологічних досліджень з метою виявлення раку молочної залози.

На додаткові діагностичні, інструментальні та лабораторні дослідження, консультативний огляд лікарів хірургів онкологів-мамологів в обласний онкологічний диспансер направлено 339 жінок.

Лікарі наголошують на необхідності своєчасного проходження оглядів.

Миколаївська ОДА

Source URL: https://naiu.org.ua/u-zakladah-ohorony-zdorov-ya-oblasti-provedeno-den-vidkrytyh-dverej-do-vseukrayinskogo-dnya-borotby-z-zahvoryuvannyamy-na-rak-molochnoyi-zalozy/