У Великолепетиському районі відкрився клас з інклюзивною формою навчання

5 Вересня 2013 Друкувати цю новину
 
Відповідно до соціальних ініціатив Президента України та з метою реалізації права дітей з особливими освітніми потребами на освіту за місцем проживання, їх соціалізації та інтеграції в суспільство, залучення батьків до участі у навчально-виховному процесі та на виконання районної програми «Інклюзивне навчання у навчальних закладах району до 2015 року» з 01 вересня 2013 року на базі Великолепетиської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 відкрито клас з інклюзивною формою навчання. 
 
Клас забезпечено необхідними навчально-методичними і наочно-дидактичними посібниками та індивідуальними технічними засобами навчання. На базі навчального закладу здійснюється психолого-педагогічне супроводження дітей з особливими освітніми потребами працівниками психологічної служби, практичним психологом, соціальним педагогом, також облаштовано кабінети учителя-логопеда, психологічного розвантаження для проведення корекційно-розвиткових занять, забезпечено відповідними педагогічними кадрами, введено посаду асистента вчителя.
 
Навчання в інклюзивному класі здійснюється за типовим навчальним планом, програмами, підручниками та посібниками, рекомендованими МОНмолодьспортом для загальноосвітніх навчальних закладів. Навчально-виховний процес здійснюється відповідно до робочого навчального плану загальноосвітнього навчального закладу, складеного на основі типових навчальних планів, з урахуванням індивідуальних особливостей навчально-пізнавальної діяльності дитини з особливими освітніми потребами, динаміки її розумової працездатності протягом дня і тижня та з дотриманням санітарно-гігієнічних вимог.

www.oda.kherson.ua

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.