У суму майже 5000 гривень лікар оцінив можливість для хворого подовжити групу інвалідності

11 Квітня 2014 Друкувати цю новину

На вимаганні та отриманні неправомірної вигоди викрито лікаря Гайворонської ЦРЛ. У загальну суму майже 5000 гривень лікар оцінив можливість для хворого подовжити групу інвалідності.

Злочинні діяння ескулапа кваліфіковано за ч.4 ст.368(одержання неправомірної вигоди поєднане з її вимаганням) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від 5 до 10 років.

Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні здійснюється за процесуального керівництва прокуратури області.
У ході досудового розслідування встановлено:

До лікаря Гайворонської ЦРЛ звернувся інвалід 3 групи для отримання епікризу з метою підтвердження інвалідності. Проте, лікар повідомив що епікриз з необхідним висновком людині з інвалідністю обійдеться у 1800 грн. Пацієнт, розуміючи що без епікризу у подовженні інвалідності йому буде відмовлено, віддав лікарю всі кошти які мав на той час - 1400 грн.

На цьому вимагання грошей лікар не припинив. Успішне проходження консультативної комісії медик оцінив ще у 1000 грн., попередивши що у разі несплати інвалідність подовжена не буде. Цього разу інвалід відмовився платити оскільки коштів не мав, тож за висновками комісії інвалідність таки зняли.

Бажаючи пояснень з даного приводу вже колишній інвалід зателефонував лікарю, який наголосив що попереджав про наслідки проте все ще можна виправити за 3000 грн. (2000 грн. особисто йому, а інші кошти членам комісії).

Після передачі вказаної суми неправомірної вигоди лікар був затриманий правоохоронцями у своєму службовому кабінеті.

Прес-служба прокуратури Кіровоградської області

Украина криминальная 

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.