У столиці нагородили переможців фестивалю творчості «Повіримо у себе»

27 Листопада 2015 Друкувати цю новину

Переможцями 24-го Київського міського фестивалю творчості «Повіримо у себе» стали 147 лауреатів з усіх районів столиці. Сьогодні вони взяли участь у фінальному гала-концерті та отримали нагороди від організаторів і партнерів заходу.

Як зазначила заступник голови Київської міської державної адміністрації Ганна Старостенко, вітаючи лауреатів фестивалю, щороку в столиці з’являється дедалі більше умов для інклюзивного навчання і в закладах освіти, і будинках творчості, і в спортивних закладах та закладах культури.

25912«Одним із пріоритетних завдань міської влади є створення умов для безперешкодного пересування людей із особливими потребами в місті. Ми сьогодні працюємо над створенням безбар’єрного простору в київських закладах освіти, музеях, закладах культури. Також особливу увагу міська влада приділяє розвитку інклюзивної освіти – сьогодні в Києві близько 20 таких шкіл, маємо надію, що їх кількість щороку зростатиме. Крім того, місто створює необхідну матеріальну базу для можливості перебування дітей із особливими освітніми потребами у навчальних закладах», – зазначила вона.

Ганна Старостенко також додала, що місто має мережу центрів соціально-психологічної реабілітації для дітей і молоді з функціональними обмеженнями, де щомісяця проводяться різноманітні спортивні змагання, творчі конкурси, майстер-класи, виставки, фестивалі, такі як: фестиваль творчості «Повіримо у себе», фестиваль рибної ловлі «Золота рибка» тощо.

Зазначимо, що фестиваль творчості «Повіримо у себе» проходив у кілька етапів: спочатку в кожному районі столиці Центри соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провели районні тури фестивалю, об’єднавши 1500 дітей та молоді з інвалідністю.

Учасники фестивалю змагалися у двох вікових категоріях (діти, молодь) та в 19 номінаціях, серед яких вокально-хорова, хореографічна, естрадно-інструментальна, авторська поезія та проза, образотворча, декоративно-прикладна, виконавча, аудіовізуальна, нерукотворне мистецтво, IT-технології.

На заході також було проведено майстер-класи для дітей та молоді з інвалідністю від переможців, де кожен охочий міг розкрити для себе таємниці творчості. Окрім цього, для учасників та гостей фестивалю був організований зоокуточок Київського міського зоопарку, а також проведено кінофестиваль із перегляду робіт учасників фестивалю за номінацією «Аудіовізуальне мистецтво».

Повідомляє прес-служба КМДА

ПедПреса + Фото

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.