У штаб-квартирі НАТО відбувся доброчинний розпродаж національної продукції та делікатесів

23 Листопада 2012
Друкувати цю новину

доброчинний розпродаж національної продукції та делікатесівУже п’ятий рік поспіль Україна активно долучається до благодійної діяльності НАТО, яка з 1968 року проводиться у штаб-квартирі Альянсу в рамках доброчинного розпродажу національної продукції та делікатесів, що проходить під патронатом дружин Генерального секретаря і Голови Військового комітету НАТО.

Свою п’яту ювілейну участь у згаданому благодійному ярмарку Місія України при НАТО провела у дусі традиційного Сорочинського ярмарку, що вдалося передати завдяки спеціально привезеним з України експозиційним матеріалам, наданим національним Музеєм архітектури та побуту України (с.м.т. Пирогово).

Незвична і приваблива українська експозиція у поєднанні із автентичною національною продукцією та смачною кухнею стала одним з найбільш відвідуваних місць цьогорічного ярмарку.

Український стенд-виставка, сформований за підтримки таких відомих торгових марок як Коньячний дім „Таврія”, Золотоношський лікеро-горілчаний завод „Златогор”, концерн “Нестле-Україна“ (кондфабрика “Світоч“), Будинок народної творчості „Петриківка”  отримав найвищі оцінки гостей таучасників ярмарку.

доброчинний розпродаж національної продукції та делікатесівВже традиційно завдяки спонсорській допомозі авіакомпанії Міжнародні авіалінії України, яка виділила два безкоштовні авіаквитки за маршрутом „Брюссель-Київ-Брюссель”, та готельному комплексу „Прем’єр-палац”, який надав подарунковий пакет на безкоштовне проживання двох осіб у готелі протягом 3-х діб, наша держава була на високому рівні представлена серед учасників святкової лотереї, на якій розігрувалися коштовні призи.

Усі кошти, зібрані в рамках „NATO Charity Bazzar”, підуть на благодійні цілі у різних країнах світу. Так, у 2011 р. коштами зібраними під час ярмарку , а це 188 тис. євро, було профінансовано майже 30 міжнародних проєктів в різних країнах світу, в тому числі і в Україні.

Цього року участь Місії України при НАТО у благодійному ярмарку Альянсу знову відкриває можливість фінансування українських проєктів з допомоги дітям-людини з інвалідністюм, хворим на церебральний параліч, що реалізуються Національною Асамблеєю осіб з інвалідністю України (НАІУ) в Одесі та Харкові.

Фоторепортаж Ю.Васильєва  із „NATO Charity Bazzar 2012”

Місія України при НАТО

  Новина має такі "мітки":
  Категорія: