У Шотландії ратують про працевлаштування осіб з інвалідністю моделями

29 Лютого 2016 Друкувати цю новину

Стейсі Періс (Stacy Paris) був поставлений діагноз рідкісного розладу сім років тому, в слідстві якого їй ампутували обидві ноги. У минулому році вона почала кар'єру моделі через кілька місяців після її другої ампутації. Тепер вона хоче бачити більше осіб з інвалідністю в модельному бізнесі.

У Шотландії ратують про працевлаштування осіб з інвалідністю моделями

 30-річна модель з Брідж оф Аллан, Стірлінгшир (Bridge of Allan, Stirlingshire), Шотландія, тепер підтримує плани зі зміни законів про зайнятість, щоб дати моделям людини з інвалідністюм більше прав. Студентка, яка навчається на факультеті молекулярної біології в Університеті Глазго, є першою шотландкою, яка підписалась на кампанію, що хоче, щоб уряд змушував установи представляти одну модель людини з інвалідністю на кожні п'ять працездатних моделей.

Вона каже: «За останніми даними, один з шести чоловік у Великобританії має інвалідність, але де ж моделі з обмеженими можливостями? Коли я починала, у мене не було нікого, щоб допомогти».

Однак в цій галузі все-таки відбулися зміни, в минулому році Джилліан Меркадо з м'язовою дистрофією підписала контракт з агентством IMG Models. А Медлін Стюарт, 18-річна австралійка з синдромом Дауна, стала обличчям косметичної марки GlossiGirl.

В даний момент Періс працювала з компаніями по всьому її рідному місту, але у неї є амбіції працювати на більш широкій сцені. За іронією долі, вона ніколи б не опинилася перед камерою, якби не пройшла через операцію після зараження небезпечною бактеріальною інфекцією.

Сім років тому дівчина була у відпустці на півдні Франції, коли у неї з’явився біль в нозі. Їй поставили діагноз фасциїт, їй довелося ампутували обидві ноги, оскільки хвороба зруйнувала її кістки. Вона розповідає: «Хвороба ставала все гіршою і гіршою, так що мені довелося здатися і лягти в лікарню. Лікарі думали, що це була якась інфекція. Я пройшла через багато випробувань і рентгенівських променів, тільки потім виявилося, що кістки в моїй нозі були майже повністю зруйновані. Ніхто не міг пояснити це, тому що не було ніякої рани».

Стейсі вчилася ходити після першої ампутації в червні 2012 року, але при цьому зберегла позитивний погляд на життя. Потім в серпні 2014 року сталась друга ампутація.

Бактерії часто поширюються через безпосередній контакт зі слизом зараженої людини і через контакт з інфікованими ранами шкіри і виразками. Інвазія стрептококами групи А - захворювання, яке може статися, коли бактерії потрапляють повз захисні сили організму. Воно є дуже серйозним, а іноді і небезпечним для життя, коли бактерії вторгаються в частини тіла, такі як кров, глибокі м'язи і жирові тканини або легені.

Дві з найбільш важких форм інвазії стрептококами групи А називаються: некротизуючий фасциїт (інфекція м'язів і жирової тканини) і стрептококовий синдром токсичного шоку (швидко прогресуюча інфекція, що викликає ушкодження головних органів).

Ранні ознаки і симптоми фасциїта включають лихоманку, сильний біль, набряк і почервоніння в місці рани. Ранні симптоми стрептококового синдрому токсичного шоку: жар, запаморочення, сплутаність свідомості, низький кров'яний тиск, висип і біль в животі.

Стейсі Періс тепер вільна від цієї хвороби, але є шанс, що вона може повернутися. При цьому дівчина з оптимізмом дивиться попереду і каже: «Я не турбуюся про це. Я позитивна людина. Я говорила з мамою однієї дівчинки, якій теж ампутували дві ноги. Вона сказала, що обличчя маленької дівчинки просто засвітилися, коли вона побачила мою фотографію. Ось чому я це роблю. Молоді дівчата повинні бачити таких людей на подіумах і екранах телевізорів. Ми не говоримо: «Дайте нам всю роботу». Ми говоримо: «Візьміть нас на роботу нас і дайте нам шанс». Я ніколи не планувала стати моделлю, але тепер, коли я тут, я готова бути моделлю, щоб змінити світ».

zdorowya.com.ua

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.