У Рівному відкрили центр підтримки інклюзивної освіти

9 Квітня 2019 Друкувати цю новину

У Рівному відкрили центр підтримки інклюзивної освіти

У Рівному відкрили ресурсний центр підтримки інклюзивної освіти. Це єдиний поки що заклад в області, де будуть навчати фахівців та розробляти методичні рекомендації, щодо роботи із дітьми з особливими потребами. Більше дивіться далі.

Рувиму 11 років. Він - особливий. В чотири місяці у хлопчика діагностували Синдром Дауна. З того часу його мама Іванна всіма можливими методами розвиває сина. Зараз хлопчик дуже любить готувати.

Щоб особливим дітям було легше адаптуватися у суспільстві, пані Іванна відкрила дошкільний заклад. Там займаються здорові малюки, а також з інвалідністю. З останніми фахівців, які готові працювати не так і багато.

Всього у місті зареєстровано більше 1000 дітей з інвалідністю. Пан Петро займається із дітками, які незрячі.

У Рівному створили центр для підтримки інклюзивної освіти. Відповідні фахівці будуть розробляти методичні матеріали для роботи з особливими дітьми.

Після обстеження дітей фахівці зможуть зробити висновки про їхні особливості розвитку. Відповідно до цих результатів і будуть розроблятися методичні програми.

Рівне 1

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.