У Полтаві запрацює реабілітаційний центр для дітей-осіб з інвалідністю

5 Березня 2013 Друкувати цю новину

У Полтаві запрацює реабілітаційний центр для дітей-осіб з інвалідністюДо кінця цього року в Полтаві планують відкрити реабілітаційний центр для дітей-осіб з інвалідністю з денним перебуванням. Про це повідомив заступник голови – керівник апарату ОДА Валерій Пархоменко.

«Виконуючи вимоги Президента щодо посиленої уваги до родин, де є діти-інваліди, ми вирішили створити такий центр у Полтаві», – сказав Валерій Пархоменко.

Розташується новий заклад на базі одного із колишніх дитячих садків, що в мікрорайоні «Алмазний».

«Такий центр покликаний   дати можливість батькам працювати, бути в соціумі, а в цей час фахівці-медики, психологи, вчителі займатимуться з   їхніми дітьми, що в свою чергу  прискорить реабілітацію цих дітей до сучасного життя», – зазначив Пархоменко.

Режим роботи центру буде схожий на те, як працюють  дитсадки, проте водночас врахують особливості дітей, які там перебуватимуть. Для цього наразі роблять відповідний ремонт та збираються придбати необхідні засоби реабілітації.

Новини Полтавщини

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.