У Полтаві планують відкрити новий парк, доступний для маломобільного населення

15 Січня 2019 Друкувати цю новину

У житловому районі Браїлки у місті Полтава планується будівництво нового сучасного парку, який буде доступний для кожного, у тому числі, для людей з інвалідністю та інших маломобільних груп.

“Невдовзі в Полтаві, у житловому районі Браїлки, планують зробити парк із зонами для спорту та відпочинку для всіх. При його проєктуванні були враховані інтереси маломобільних верств населення. Це круто!”, — повідомив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе.

Відтак проєкт майбутнього парку передбачає озеленення, спортивні та дитячі майданчики різного типу, пішохідні доріжки, місця для відпочинку, площі для проведення масових заходів тощо.

Будівництво планується реалізувати у 2 черги. Перша — викладка доріжок, освітлення території, зведення дитячих ігрових майданчиків та розсадка дерев навколо них. Друга — створення зони “зеленого лабіринту”, березового гаю з місцями для відпочинку та гри у шахи, спортивних майданчиків для різних видів спорту тощо.

Наразі проєкт очікує на підтримку місцевих депутатів.

Мінрегіон України

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.