У Миколаєві відбувся танцювальний майстер-клас для людей з інвалідністю

25 Червня 2020 Друкувати цю новину

У Миколаєві відбувся танцювальний майстер-клас для людей з інвалідністю

У рамках фестивалю-лабораторії інклюзивних мистецьких практик в Миколаєві відбувся танцювальний майстер-клас "Танок моєї душі" від восьмикратної чемпіонки Європи з танців на візках Олени Чінки.

У Миколаєві організували танцювальний майстер-клас для людей з інваліністю
Суспільне

Майстер-клас розрахований на людей з інвалідністю та на керівників хореографічних колективів, де є інклюзія. Тренеркою майстер-класу стала п’ятикратна чемпіонка світу з бальних спортивних танців на візках Олена Чінка. Жінка показала вправи для розминки, дала практичні поради, поділилася своїм досвідом.

У Миколаєві організували танцювальний майстер-клас для людей з інваліністю

Суспільне

“Танець – це не просто механічні рухи. Це повинно йти від душі. Це треба відчувати, що відбувається, що ти хочеш сказати взагалі глядачу, що передати йому і що він повинен відчути, і про що він ще подумає після того, як побачить твій танець”, – говорить Олена Чінка.

Авторка – Ольга Руда, оператор – Євген Сержук.

У майстер-класі взяли участь представники хореографічних колективів із Миколаєва та області, які працюють з інклюзією. Загалом до двох десятків людей. Тренінг тривав три години. Стільки ж часу пропонує витрачати Олена Чінка на тренування кожного дня, аби довести техніку танцю до досконалої.

Джерело

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.