У Миколаєві підбили підсумки ювілейного 10-го обласного конкурсу художньої творчості серед осіб з інвалідністю

13 Липня 2018 Друкувати цю новину

У Миколаєві підбили підсумки ювілейного 10-го обласного конкурсу художньої творчості серед осіб з інвалідністю

Протягом десяти років авторський конкурс художньої творчості серед людей з інвалідністю «Перлини Півдня» збирає таланти з усієї області серед особливих людей. У цьогорічному конкурсі взяли участь 80 осіб, 40 із них будуть демонструвати свою майстерність у жанрах “авторська пісня”, “поезія”, “проза”. З 2017 року конкурс поповнився четвертою номінацією “художнє та декоративно-прикладне мистецтво”. За цим жанром цього року конкурс мав ще 40 конкурсантів (ФОТОВІДЕО).

“Надзвичайно талановиті роботи виконали учасники обласного конкурсу художньої творчості серед людей з інвалідністю "Перлини Півдня".  Неймовірно творчі люди з неабиякою силою волі, жагою і любов'ю до життя, які щодня перемагаючи свій біль з великою повагою ставляться до людей і навколишнього світу. І я за це безмежно вдячний, - зазначив голова Миколаївської облдержадміністрації Олексій Савченко. - Наше ж завдання як влади - більше дбати про кожного, щоб з'явилися правильно облаштовані тротуари, пандуси. Ми - європейська спільнота, всі маємо однакові права і маємо мати гідні умови для кожного. Сьогодні, в рамках проголошеного мною року освіти, на Миколаївщині активно впроваджується інклюзивна освіта, створюються інклюзивно-ресурсні центри. Велику підтримку надає і Перша Леді країни - пані Марина Порошенко.  Сподіваюсь, що наступного року ми запровадимо додаткові програми, які дадуть можливість особам з інвалідністю отримати і відчути опіку та підтримку влади”, - прокоментував Олексій Савченко.

Основними критеріями оцінки творів є: високий художній рівень та глибокий зміст; мовне та образне багатство; наявність цікавих пошуків стилю та форми.

Цей рік став особливим для конкурсу та його учасників, адже саме завдяки підтримці Миколаївської обласної державної адміністрації та Миколаївської обласної ради у світ вийшла збірка творів переможців конкурсу «Перлини Півдня».

Конкурс проходить за підтримки: Миколаївської обласної державної адміністрації, Миколаївської обласної ради; Обласного відділення Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю.

Миколаївська ОДА

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук