У Миколаєві фінішували змагання ХХІІІ Всеукраїнської Спартакіади «Повір у себе» з легкої атлетики

6 Липня 2016
Друкувати цю новину

У Миколаєві фінішували змагання ХХІІІ Всеукраїнської Спартакіади «Повір у себе» з легкої атлетикиЗ 30 червня по 3 липня 2016 року в м. Миколаєві, за підтримки Міністерства молоді і спорту, відбулися фінальні змагання ХХІІІ Всеукраїнської Спартакіади «Повір у себе» з легкої атлетики серед дітей з ураженнями опорно-рухового апарату, вадами зору, вадами слуху та вадами розумового і фізичного розвитку.

У фіналі легкоатлетичної частини Спартакіади брали участь 182 дитини з інвалідністю віком від 11 до 15 років, з яких 57 – з ураженнями опорно-рухового апарату, 65 – з вадами слуху, 36 – з вадами зору та 24 дитини з вадами розумового і фізичного розвитку з 21 області України та м. Київ.

Протягом чотирьох днів юні спортсмени демонстрували свою майстерність та волю до перемоги, змагались та ставали переможцями. Найбільшу кількість золотих нагород здобула команда Одеської області – 17 медалей, на другому місті команда Дніпропетровської області – 16 золотих нагород. Перше ж місце за загальною сумою завойованих нагород виборола команда Харківської області –45 медалей, з яких 14 золотих, 21 срібна та 10 бронзових.

Фінальні змагання з легкої атлетики стали останніми в рамках проведення ХХІІІ Всеукраїнської Спартакіади «Повір у себе» серед дітей-осіб з інвалідністю, присвяченої 25-й річниці Незалежності України.

Всього у поточному році у фінальних змаганнях ХХІІІ Спартакіади «Повір у себе» серед дітей-осіб з інвалідністю взяли участь 862 дитини у 13 видах спорту.