У місті Кремінна відбувся концерт до Дня захисту дітей «Дорогою добра»

29 Травня 2015 Друкувати цю новину

У п'ятницю, 22 травня в обласній спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті діти з обмеженими фізичними можливостями з різних селищ та міст Луганської області показали свої таланти та подарували дорослим шквал позитивних емоцій.

pimgpsh_fullsize_distr

Зі словами поздоровлень та побажаннями миру, радості, успіхів та прекрасного настрою до присутніх звернулися заступник голови Луганської облдержадміністрації Ольга Лішик, начальник Управління молоді та спорту облдержадміністрації Антон Волохов та представник секретаріату Національної Асамблеї осіб з інвалідністю України – Олександр Фадєєв.

В заході прийняли участь діти з обмеженими фізичними можливостями з різних селищ та місць Луганської області та спеціально запрошені гості, серед яких - чемпіони України, чемпіони кубку Континентів, віце-чемпиони світу з бальних танців на візках Володимир Кернічні та Сніжана - основоположники музичної культури BeatBox Guitar, учасники та співорганізатори всеукраїнського фестивалю "Respublica 2014" – група «Flying Swan», переможці та лауреаті пісенних конкурсів різних рівнів, студенти ЛНУ імені Тараса Шевченка – Михайло Третяк, Тетяна Кіндякова, Оксана Шамриха, Сергій Сергієнко, Влад Тетерев.

До уваги глядачів юні дарування та справжні майстри свого діла запропонували запальні та ніжні танці, вокальні композиції про кохання, сім’ю, рідну землю, короткі жартівливі вистави, і, навіть театралізовані дійства.

Свято не обійшлося без приємних сюрпризів та подарунків. Так Сергію Летучому – одному з солістів групи «Flying Swan» від Луганської облдержадміністрації було вручено функціональний інвалідний візок, який для хлопця був просто необхідним.

Діти, отримали альбоми для малювання, олівці, фарби, торти, підготовлені Луганським обласним відділенням Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю; творчі та гігієнічні набори, мольберти від Національної Асамблеї осіб з інвалідністю України та Міжнародної організації «UNICEF»; солодощі від Луганського обласного центру соціокультурної адаптації молоді з обмеженими фізичними можливостями, та Київської спеціалізованої школи І-ІІІ ступеню з поглибленим вивченням англійської мови № 85.

По закінченню концерту малеча разом з дорослими приймали участь у майстер-класі з художньої творчості, де кожен мав змогу намалювати свою мрію, заповітне бажання, власні переживання чи відчуття.

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук