У м. Вінниці з 19 по 21 червня пройде бізнес-тренінг із соціального підприємництва

15 Червня 2018 Друкувати цю новину

У м. Вінниці з 19 по 21 червня пройде бізнес-тренінг із соціального підприємництва

У Вінниці відбудеться триденний бізнес-тренінг із соціального підприємництва «Започаткування власної справи: теоретичні основи та практичні аспекти».

Національна Асамблея людей з інвалідністю України (НАІУ) спільно з UCP Wheels for Humanity (США) реалізує в Україні Міжнародний проект «Тренінги, розширення економічних можливостей, допоміжні технології та послуги медичної/фізичної реабілітації». Проект фінансується Агентством США з міжнародного розвитку USAID.

3-денний захід буде включати в себе лекції та практичні заняття на теми:

  • Законодавче регулювання підприємництва. Види та критерії вибору організаційно-правової форми підприємницької діяльності. Порядок реєстрації суб’єктів господарської діяльності.
  • Ліцензування та дозвільна діяльність.
  • Загальні засади оподаткування підприємницької діяльності в Україні. Спрощена система оподаткування. Єдиний податок. Порядок нарахування ЄСВ. Оформлення електронного цифрового підпису. Звітність суб’єктів підприємницької діяльності (СПД) на спрощеній системі оподаткування.
  • Загальна система оподаткування. Податок на доходи фізичних осіб. Військовий збір. Податок на додану вартість. Сплата та адміністрування. Звітність СПД на загальній системі оподаткування.
  • Поняття та зміст бізнес-планування. Структура бізнес-плану. Резюме. Характеристика підприємницької діяльності. Розрахунок заробітної плати працівникам. Аналіз ринку. Маркетинговий план (збут та реалізація продукції, споживачі, конкуренти, ціноутворення, рекламна діяльність). Фінансовий план. Точка беззбитковості бізнес-проекту.
  • Воркшоп «Проектування бізнес моделі власного бізнесу»

Участь у тренінгу беруть внутрішньо переміщені особи з інвалідністю та члени їх сімей; особи з інвалідністю, які мешкають у населених пунктах Донецької області, на території яких здійснювалася АТО.

Захід проходитиме в готелі «Добродій».  Початок о 10 год.

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук