У Львові збирали комп’ютери для незрячих людей

22 Листопада 2012 Друкувати цю новину

В рамках акції «Відкрий незрячому вікно у світ комп’ютерних технологій», яка тривала від 15 жовтня до 15 листопада, від благочинців було отримано 9 комп’ютерів та ноутбуків. Трьом незрячим молодим людям комп’ютерну техніку обладнану спеціальним звуковим програмним забезпеченням вже вручили. Решту отримають нових власників вже незабаром, після того, як і їх спеціально обладнають. Організатори вирішили зробити акцію безстроковою, тож звертаються до всіх небайдужих не викидати старі комп’ютери, а передати їх тим, кому вони дуже потрібні.

Львівський обласний осередок ВГО «Українська спілка осіб з інвалідністю – УСІ» спільно з РК «Львів – Леополіс» і Національним університетом «Львівська політехніка» розпочали акцію «Відкрий незрячому вікно у світ комп’ютерних технологій», яка стартує у Львові 15 жовтня. Акція присвячена до Міжнародного дня білої тростини. Мета акції — зібрати комп’ютери і передати їх незрячим користувачам, попередньо встановивши на них спеціальні голосові програми. 

— Завдяки комп’ютеру і спеціальним програмам незрячі школярі зможуть отримати повноцінний доступ до знань і навіть навчатися поруч зі здоровими однолітками. Звертаємося до небайдужих співгромадян з проханням долучитися до акції. Усі благодійники, які готові подарувати незрячим людям нові або вживані комп’ютери, можуть приносити їх за адресою: вул. Городоцька, 81. — Оксана Потимко, виконавчий директор Львівського обласного осередку ВГО «Українська спілка осіб з інвалідністю – УСІ», керівник Ресурсного центру інформаційних технологій для осіб з обмеженими можливостями Національного університету «Львівська політехніка», кандидат історичних наук, незряча

Контактна особа щодо акції: Оксана Потимко, тел. 050 02 45 464. 

Про це повідомили у Львівській міській раді

УкрЗахідІнформ

  Новина має такі "мітки":
  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.