У Львові влаштують Різдво для незрячих діток

10 Січня 2017 Друкувати цю новину

У Львові влаштують Різдво для незрячих дітокНа незрячих діток 7-8 років чекає цікава та насичена програма святкування Різдва у Львові.

Для незрячих діток семи-восьми років які навчаються на інклюзивній формі в різних містах України влаштують «Різдвяну казку у Львові».

Дійство триватиме із 10 по 13 січня, організовує свято для дітей Львівський обласний осередок ГО «Українська спілка осіб з інвалідністю - УСІ».

Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

За словами Оксани Потимко, керівника Ресурсного центру освітніх інформаційних технологій для осіб з інвалідністю НУ «Львівська політехніка», на діток чекає насичена програма, зокрема, вони зможуть відвідати прем'єру вистави з тифлокоментарем «Різдвяна історія», спробують пограти на органі та почастуватись філіжанкою львівської кави і самостійно зробити замовлення завдяки меню шрифтом Брайля. Також – побувати на екскурсії з тифлокоментарем і зустрітися зі Святим Миколаєм, взяти участь у вертепі, завітавши в гості до всіх Ротарі-клубів одразу.

Справжня варта

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.