У Львові відкрили сенсорну кімнату для дітей з розладами розвитку

У Львові відкрили сенсорну кімнату для дітей з розладами розвитку
15 Березня 2021
Друкувати цю новину

У цьому допомогли доброчинці з Туреччини, які закупили обладнання для приміщення у Львівському обласному психоневрологічному диспансері майже на 500 тис. грн.

Сенсорна кімната – це середовище, що сприяє розвитку всіх органів чуття дитини; потужний інструмент для розширення світогляду, а також сенсорного розвитку, що сприяє дитячій реабілітації.

Там є сухий басейн з кульками, який використовують для релаксації та активних ігор, бульбашкова колона, інтерактивна підлога та багато іншого.

Ми створили маленький рай, де все ненав’язливо змушує забути про страхи, допомагає дітям долати негативні емоції, підвищену агресію, гіперактивність, а також стимулює активність малюка з низькою мотивацією до навчання“, – розповіла у коментарі ПравдаТУТ Львів дитяча психіатриня Лідія Шилич.

Батьки помічають, що перебування діток у такому інтерактивному середовищі дає позитивні результати.

Автором такого проєкту стала Лідія Шилич, яка працює з дітками вже понад 30 років. Допомогли реалізувати таку ініціативу доброчинці з Туреччини.

Зараз ми на стадії старту, але я дуже надіюся, що все вийде. Взагалі є задум розширювати дитячу службу на базі дорослого диспансеру, адже в тому є дуже велика потреба“, – зазначила директорка Львівського обласного психоневрологічного диспансеру Тереза Торопова.

Наразі таких сенсорних кімнат з новим та сучасним обладнанням у державних медзакладах Львова більше немає.
Для дітей з інвалідністю допомогу надають безкоштовно.

Джерело https://pravdatutlviv.com/u-lvovi-vidkryly-sensornu-kimnatu-dlia-ditej-z-rozladamy-rozvytku/

  Категорія: