У Львові відбувся всеукраїнський науково-практичний семінар щодо організації комплексної реабілітації дітей з порушеннями зору раннього віку

25 Березня 2013 Друкувати цю новину

У Львові відбувся всеукраїнський науково-практичний семінар щодо організації комплексної реабілітації дітей з порушеннями зору раннього віку19-20 березня у Львівському навчально-реабілітаційному центрі «Левеня» відбувся всеукраїнський науково-практичний семінар «Організація комплексної медико-педагогічної реабілітації дітей з порушеннями зору раннього віку».

У семінарі взяли участь та виступили із доповідями головні спеціалісти Міністерства освіти і науки України: Тетяна Симоненко, Галина Лабайчук, Галина Грищенко, котрі відповідають за організацію навчання дітей з особливими освітніми потребами та дошкільне виховання, а також заступник директора департаменту з питань освіти, науки, сім’ї та молоді Львівської облдержадміністрації Світлана Книшик.

Серед учасників семінару – тифлопедагоги дошкільних навчальних закладів для дітей з вадами зору, керівники навчально-реабілітаційних центрів, в яких навчаються, виховуються та лікуються діти з психофізичними вадами.

Присутні ознайомилися з досвідом організації роботи в навчально-реабілітаційному центрі «Левеня» та його інноваційною діяльністю. Окрім цього учасники семінару оглянули новітні технології даного навчального закладу, котрі застосовуються для організації комплексної реабілітаційної допомоги дітям з вадами зору раннього віку.

Львівська обласна державна адміністрація 

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.