У Львові стартував інформаційний семінар з фізичної терапії

26 Лютого 2020 Друкувати цю новину

Сьогодні у Львові розпочав свою роботу інформаційний семінар «Дізнайтесь більше про Фізичну терапію».

Це вже другий семінар, який Національна Асамблея людей з інвалідністю України проводить в рамках Інформаційно-просвітницької кампанії «Право на реабілітацію». Нагадаємо, що перший такий семінар успішно відбувся наприкінці минулого року у Києві. І ще один пройде в травні ц.р. у Запоріжжі.

Основна мета семінару: поширення інформації щодо регулювання професії фізична терапія, ерготерапія серед неурядових організацій. Інформування про основні складові діяльності фізичного терапевта.

У семінарі беруть участь представники неурядових організацій осіб з інвалідністю, організації захисту прав пацієнтів, організації, які здійснюють підбір та забезпечення допоміжних засобів, надавачі послуг з фізичної терапії м. Львова та Львівської області.

Семінар триватиме два дні. В перший день учасники ознайомляться з історією становлення та реформування послуг фізичної терапії в Україні; з роллю членів мультидисциплінарної команди, обговорять встановлення цілей на рівні участі та діяльності згідно Міжнародної класифікації функціонування (МКФ), розглянуть і обговорять компетенції фізичного терапевта та ерготерапевта в реабілітаційному процесі.  А також дізнаються про основні відмінності реабілітаційного процесу базованого на біопсихосоціальній моделі від медичної моделі реабілітації та різницю між фізичною терапією та системою лікувальної фізичної культури.

Проведення просвітницької кампанії стало можливим завдяки участі НАІУ у міжнародному проєкті «Зміцнення реабілітаційних послуг у системі охорони здоров'я», який реалізує UCP Wheels for Humanity (UCPW) за підтримки Української Асоціації фізичної терапії (УАФТ), Всесвітньої конфедерації фізичної терапії (ВКФТ) і Республіканського медичного коледжу Таджикистану (РМК), за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Слідкуйте за нашими новинами.

#НАІУ #Фізична_терапія

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.