У Львові розпочався 5-ти денний тренінг з нейрореабілітації

22 Травня 2018 Друкувати цю новину

21 травня 2018 року у рамках  Міжнародного проекту «Тренінги, розширення економічних можливостей, допоміжні технології та послуги медичної/фізичної реабілітації» у Львові розпочався 5-ти денний поглибленний тренінг з нейрореабілітації: клінічне мислення та менторство.

У перший день українські тренери/клінічні фахівці у дорослій та дитячій нейрореабілітації поглиблювали свої знання та вміння у застосуванні клінічного мислення та коучінгу студента/пацієнта, використовуючи дидактичні припципи менторства.

Дякуємо американським колегам Marcia Greenberg (MS, PT, Clinical Coordinator Center for Cerebral Palsy at UCLA), Lisa Carroll (PT, supervision II в Rancho Los Amigos National Rehabilitation Center) та Andrea Ecsedy (PT, NCS, DPT) за високий професіоналізм та внесок у розвиток нейрореабілітації в Україні та клініці Votum за надання клінічної бази для практичних занять із пацієнтами.

Захід організовано Українською асоціацією фізичних терапевтів (УАФТ). Проект фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

За інформацією  сторінки ТЕАМ-Україна у ФБ

  Категорія:
  1. Ростислав
    Жовтень 05, 20:01 #1 Ростислав

    Очень хорошее и правильное начинание! А то, мне кажется у нас люди считают, что нужно только прооперировать, вылечить, а дальше уже не так уж и важно все. Живой и отлично. В то время как на Западе давно работают полные комплексы реабилитации, например: https://bookinghealth.ru/blog/lechenie/diagnostika-i-lechenie/303769-neyrohirurgicheskaya-reabilitatsiya-v-luchshih-tsentrah-reabilitatsii-germanii.html Рад, что западные коллеги и нас учат!

    Reply to this comment

Додати коментар

Напишіть відгук