У Львові презентували книжку Вікторії Дмитрук «Крізь вушко голки»

7 Жовтня 2015 Друкувати цю новину

3 жовтня спільнота «Лярш-Ковчег» презентувала книжку Вікторії Дмитрук «Крізь вушко голки». Захід відбувся в Українському католицькому університеті, в рамках VIII Екуменічного соціального тижня «Освіта задля змін: духовність та інновації».

Книжку «Крізь вушко голки» представила автор Вікторія Дмитрук разом із співавторами — героями цієї книги. Це друзі спільноти «Лярш-Ковчег», особи з розумовою люди з інвалідністюстю, чиї історії увійшли у збірку інтерв’ю. До заходу долучились також всі ті, завдяки яким вийшла ця книжка у світ. Захід розпочався з показу буктрейлера.

Крізь вушко голки дуже важко побачити іншу людину, треба все з себе скинути, стати на коліна і тоді заглянути всередину. Ця книжка починалась з Антона, з простої розмови після праці на майстерні… Там немає моїх запитань, тільки їхні розповіді… Це книжка, яка допоможе відкрити людей, які мають чим поділитися з нами, мають що розповісти, мають інші історії.

поділилася автор Вікторія Дмитрук

Учасники презентації мали нагоду познайомитись з одним з героїв книги – Антоном. «Мені хотілося б, щоб були добрі люди, щоб усі всім допомагали, щоб водії не сварилися з пасажирами, щоб дороги гарні зробили, щоб була добра влада. Ціни на зуби високі, а пенсії малі. Хочу, щоб не підвищували ціни на хліб, сметану, олію, щоб номери на маршрутках не міняли, щоб люди поводилися з іншими людьми добре. Я дивлюся, що по світі війна. Люди вбивають. Що це за люди? Люди не вірять в Бога. Я б хотів, щоб у Європі не було потопу», – розповів про свої мрії герой книжки.

Книжка «Крізь вушко голки» – це чотирнадцять історій людей, «які мають розумову люди з інвалідністюсть, які живуть поряд із нами, які люблять, страждають, відчувають і радіють. Людей, яких хтось любить, а хтось – соромиться, хтось – товаришує з ними, а хтось – уникає їх, хтось – поважає, а хтось – зневажає…» (уривок з передмови книжки).

Довідка

Організатор заходу і видання книжки «Крізь вушко голки» — громадська організація «Лярш-Ковчег». У Львові організація об’єднує чотири творчі майстерні для осіб з розумовою люди з інвалідністюстю, денну програму для осіб з глибокою люди з інвалідністюстю та будинок підтриманого проживання. Місія організації – проявляти особливі дари осіб з люди з інвалідністюстю для творення більш гуманного суспільства. Основні напрямки діяльності: створення програм з працетерапії та реабілітації, створення умов для самовираження та самореалізації; сприяння інтеграції в суспільство; підтримка родин.

Львівська міська рада

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук