У Львові люди з інвалідністю стали фотомоделями

12 Березня 2018 Друкувати цю новину

У Львові люди з інвалідністю стали фотомоделями

Фотопроєкт з вихованцями «Карітасу» назвали «Особливі історії особливої молоді»

Вихованці соціального центру «Карітас», що опікується особами з інвалідністю, стали фотомоделями. Ще восени вони потрапили в об’єктив фотоапарату Катерини Птахи. Тож готують виставку своїх портретів, пише zaxid.net.

Вони чи не щодня збираються у своєму центрі на Святоюрській горі, щоб ділитися найціннішим ‒ часом та любов’ю. І попри те, що вже дорослі, бо кожному з них вже за двадцять, комусь і до 50, досі мають дитяче сприйняття світу. Тож навіть обідають під мультики. Однак 6 березня вихованці «Карітасу» стали зірками: їхні портрети з’явилися на стінах обласної юнацької бібліотеки.

«На фотографіях я впізнала нашу Марічку, Настю, Богдана, Галю. Я з ними дружу. Нам всім добре!», ‒ поділилася емоціями 27-річна вихованка «Карітасу» Іванка.

У когось із них ‒ синдром Дауна, у іншого ‒ аутизм чи розумова люди з інвалідністюсть. І звичні речі їм даються важко. Та Андрій, до прикладу, у якого порушена психіка, може навіть заварити чай чи ввімкнути телевізор. Тому на осінній фотосесії він був незамінний помічник.

«Я був асистентом. Дуже допомагав. Каштани шукав. Літачки на Богдана пускав. На Аліну листя кидав. То для краси. І був фотомоделлю. Хоч про це не мріяв», ‒ розповів 35-річний вихованець Андрій.

Це перший фотопроєкт для вихованців «Карітасу». І Катерині Птасі для створення 23 особливих портретів знадобилось чотири дні.

«То не було тяжко позувати. Файно було! Весело. Я був генічний», ‒ пояснив 31-річний Павло.

Оглянути портрети особливих героїв можна буде впродовж двох тижнів в обласній юнацькій бібліотеці на пл. Ринок, 9.

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.